Łańcuch z gwiazdkami

Dziś wraz z dziećmi zrobiliśmy gwiazdkowy łańcuch. Mój mąż się śmieje, że nasz dom będzie nosił od tej pory nazwę „dom pod czarną gwiazdą”. Coś w tym chyba jest ;-).

Ten łańcuch jak i to coś, nazwijmy to „wsiadłem”, jest tak proste w wykonaniu, że nawet 4 latek może swoją wersję wykonać i zawiesić ja w swojej sypialni. U nas dziś było krucho z czasem, czekała na nas wizyta u weterynarza na 18.20 i dlatego powstał tylko łańcuch a teraz wieczorem przygotowałem jeszcze wisiadło.

Co potrzebujemy?

-Brystol, ja na to wszystko zużyłam jeden arkusz.
-Nożyczki
Długopis
-Nitka (moja to taka do pakowania paczek)
-Kawał gałęzi
-Igła z dużą dziurka, bardzo gruba.
-Wzór gwiazdki. W Internecie znajdziemy coś pasującego.
-Przydać się może Spray z farbą. W moim przypadku złotą. Można popryskać fantazyjnie farbą- na czarnym brystolu wygląda to super.

Wykonanie:
1.Odrysowujemy kształty gwiazdek

dav

2.Wycinamy

3.Przewlekamy igłę z nitką

4.Zawieszamy albo pod sufitem albo na gałęzi

5.Gotowe

U nas dziś wietrznie i leje deszcz przez cały dzień. Dzieci w łóżkach a mi udało się w końcu zamieścić ten wpis. I poodkurzać.. o 21.30.
Muszę przyznać, że jestem chyba najbardziej niezorganizowaną i chaotyczną osobą jaką znam. Próbuje się zorganizować ale jakoś mi to nie wychodzi. No nie umiem ogarnąć tego wszystkiego tak jak bym chciała. Dziś o dziwo najważniejsze rzeczy załatwiłam, ale tylko dlatego, że od razu ustaliłam priorytety. Może to klucz do sukcesu?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *