Pisanki czarno-biale- Ozdoby Wielkanocne dzień 4

Biało- czarne pisanki.

Powstały one z myślą o „polskim pokoju”. Dekoracja w innym  kolorze nie pasowałaby tak dobrze jak właśnie ta kombinacja kolorów.

Rozpisywać się o tym jak powstały nie będę, myślę, ze to minęłoby się z celem. Są tak proste w wykonaniu, że nawet Twoje dziecko wyręczy Ciebie w tym zadaniu. Do malowania użyłam bardzo cienkiego markera do podpisywania CD.

pisanki bialo-czarne-material

Do czarno-białych pisanek dodałam też biało-złote. Do ich ozdobienia użyłam papier metalowy w kolorze złotym.. i tu niestety popełniłam błąd. Kupując go, myślałam, ze „mocuje” się go na wodę. Niestety potrzebny jest do tego specjalny środek. Ja użyłam kleju ( jedyny jaki miałam był to klej do drewna- rozrobiłam go i posmarowałam wydmuszkę).

Moje wydmuszki powiesiłam na patyku, które znalazłam dziś na spacerze z psem. Swoja droga rolnik, którego spotkałam po drodze (chodzę na spacery w szczere pole), kiedy zobaczył mnie z tymi badylami (było ich więcej niż na zdjęciu ;-))

Wydmuszki robił mój Maż (nie uwierzycie, nie wiedział co to jest wydmuszka… ), zrobił je tak, ze dziura jest wielkości mojego małego palca ;-)) dlatego musiałam te dziury zakryć drewnianymi koralikami.

A moje biało- czarne pisanki wyszły tak:

 

Bialo- Czarne Pisanki

 

Pisanki bialo-czarne

pisanki bialo- czarne DIY

Pisanki zlote DIY

Artur jak zwykle na pozycji

Springer spaniel Angielski

 

Dziś zaczęłam też pakować powoli nasze rzeczy- w sobotę ruszamy do Austrii na narty. A właściwie Lorka będzie uczyła się jeździć, bo ja pewnie nawet nart na nogi nie założę. Wynajęliśmy mały domek zaraz obok stoku narciarskiego. Nie musimy wiec brać auta. Jestem bardzo podekscytowana- to będzie jej pierwszy raz.

Udanego wieczoru, ja udaje danego się czytać Becketta, „Chemia Śmierci” mnie strasznie wciągnęła

Instagram Feed

Something is wrong.
Instagram token error.