No feed. Create and publish a feed to display it.
Czerwiec 2021
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Tor przeszkód dla dzieci z pieńków- jak z niczego zrobić coś wielkiego cz.1

Mój Mąż od paru dni rąbie drewno :D i tak naszła mnie wena twórcza, że coś z tego drewna oprócz opału do kominka można zrobić. Tak narodził się pomysł na taki mini tor przeszkód dla dzieci z pieńków.
To nie prawda, ze mając mały ogród nie można zorganizować przestrzeni dla dzieci- nasz ogród jest na prawdę mały. Dom stoi na samym środku działki zabierając niepotrzebnie kawał przestrzeni. Pomimo to znalazłam miejsce, które będzie poświęcone dla dzieci

Tor przeszkód dla dzieci z pieńków w Twoim ogrodzie

Tor przeszkód dla dzieci z pieńków- jak z niczego zrobić coś wielkiego.

Poprosiłam mojego M. aby przyciął pieńki 2x różne wysokości. Najwyższy ma 40 cm. Chcę je poustawiać podobnie, jak widać na zdjęciach (musimy je wkopać w ziemię, aby się nie przewracały, kiedy dzieci po nich skaczą). Pomiędzy tymi dwoma najwyższymi (tam gdzie znajduje się zielona klapa od czytnika gazu), będzie mała kładka, przez którą trzeba przejść.

 

Tor przeszkod

 

Tor przeszkod

To miejsce w ogrodzie stoi niewykorzystane. W zeszłym roku przenieśliśmy tam nasz zbiornik gazu. Musimy dowieźć ziemi, ponieważ w tym miejscu bardzo się osadziła i powstał dół. Poza tym to miejsce od zawsze było niewykorzystane, więc nadaje się idealnie do tego celu.

 

M. wyciął dodatkowo bardzo niskie krążki, którymi dzieci mogą bawić się na różne sposoby. Dziś były one bardzo chętnie przekładane. Lorka i Janek chętnie po nich skakali. I w taki sposób spędziliśmy dzisiejsze popołudnie, pomimo kiepskiej pogody, na dworze. Dzieci miały całe mnóstwo frajdy. Teraz tylko czekamy, aż zostanie nawieziona ziemia i będziemy działać dalej.

 

 

Wiosna, wiosna ahhhh to Ty? Nawet taki mały kawałek trawnika jaki mamy my, stanowi niesamowita przygodę z przyroda dla dzieci… Lorka i Janek szukają pierwszych pączków na krzakach…

Tak oto rozpoczęliśmy realizację planu wiosennego

Instagram Feed

No feed. Create and publish a feed to display it.